Personal

Visa endast personer från:
Johan Lyckow
Johan Lyckow
VD
075-242 40 23 075-242 40 23
johan.lyckow@batteripoolen.se Skicka e-post

Michael Krafth
Michael Krafth
Produkt- och marknadschef
075-242 41 78 075-242 41 78
michael.krafth@batteripoolen.se Skicka e-post

Johan Bankler
Johan Bankler
Försäljningschef
075-242 43 17 075-242 43 17
johan.bankler@batteripoolen.se Skicka e-post

John Tuffin
John Tuffin
KAM, startbatterier
075-242 42 66 075-242 42 66
john.tuffin@batteripoolen.se Skicka e-post

Philip Areland
Philip Areland
Säljare
075-242 42 67 075-242 42 67
philip.areland@batteripoolen.se Skicka e-post

Ulrik Nilsson
Ulrik Nilsson
KAM, industribatterier
075-242 42 77 075-242 42 77
ulrik.nilsson@batteripoolen.se Skicka e-post

Ulf Magnusson
Ulf Magnusson
Säljare
075-242 42 87 075-242 42 87
ulf.magnusson@batteripoolen.se Skicka e-post

Foto saknas
Anna Fundin
Inköp och leveransbevakning
075-242 42 12 075-242 42 12
anna.fundin@batteripoolen.se Skicka e-post

Martin Ignell
Martin Ignell
Produktansvarig
075-242 41 36 075-242 41 36
martin.ignell@batteripoolen.se Skicka e-post

Foto saknas
Kristoffer Karlsson
Marknadskoordinator
075-242 42 78 075-242 42 78
kristoffer.karlsson@batteripoolen.se Skicka e-post

Foto saknas
Harald Sundell
Trainee
075-242 43 27 075-242 43 27
harald.sundell@batteripoolen.se Skicka e-post

Foto saknas
Lukas Fransson
Trainee
075-242 42 97 075-242 42 97
lukas.fransson@batteripoolen.se Skicka e-post

Stefan Skrubbe
Stefan Skrubbe
Lager och logistik
075-242 43 32 075-242 43 32
logistik@batteripoolen.se Skicka e-post

Andreas Eriksson
Andreas Eriksson
Lager och logistik
075-242 43 32 075-242 43 32
logistik@batteripoolen.se Skicka e-post

John Säterdahl
John Säterdahl
Butiksansvarig
0243-825 40 0243-825 40
john.saterdahl@batteripoolen.se Skicka e-post

Tommy Kellerman
Tommy Kellerman
Säljare
0243-825 11 0243-825 11
tommy.kellerman@batteripoolen.se Skicka e-post

Per Sandberg
Per Sandberg
Innesäljare
0243-825 35 0243-825 35
per.sandberg@batteripoolen.se Skicka e-post

Kundsupport

Vår kundsupport svarar på alla typer av frågor.

075-242 43 00

Skicka e-post