Personal

Söker du någon särskild person? Här hittar du kontaktuppgifter till all vår personal.

Visa endast:
Johan Lyckow
Johan Lyckow
VD
075-242 40 23 075-242 40 23
johan.lyckow@batteripoolen.se Skicka e-post
Johan Bankler
Johan Bankler
Försäljningschef
075-242 43 17 075-242 43 17
johan.bankler@batteripoolen.se Skicka e-post
Philip Areland
Philip Areland
Key Account Manager
075-242 42 67 075-242 42 67
philip.areland@batteripoolen.se Skicka e-post
Ulf Magnusson
Ulf Magnusson
Säljare
075-242 42 87 075-242 42 87
ulf.magnusson@batteripoolen.se Skicka e-post
Tommy Kellerman
Tommy Kellerman
Säljare
0243-825 11 0243-825 11
tommy.kellerman@batteripoolen.se Skicka e-post
Filip Lindén
Filip Lindén
Säljare
075-242 41 78 075-242 41 78
filip.linden@batteripoolen.se Skicka e-post
Lukas Fransson
Lukas Fransson
Säljare
075-242 42 97 075-242 42 97
lukas.fransson@batteripoolen.se Skicka e-post
Foto saknas
August Lantz
Säljare
075-242 42 66 075-242 42 66
august.lantz@batteripoolen.se Skicka e-post
Martin Ignell
Martin Ignell
Produktansvarig
075-242 41 36 075-242 41 36
martin.ignell@batteripoolen.se Skicka e-post

Fordonsbatterier, maskinbatterier, batteriladdare

Joakim Gustafsson
Joakim Gustafsson
Produktansvarig
075-242 43 18 075-242 43 18
joakim.gustafsson@batteripoolen.se Skicka e-post

Solenergi, batteripack, småbatterier, batterifrånskiljare

Ulrik Nilsson
Ulrik Nilsson
Produktansvarig
075-242 42 77 075-242 42 77
ulrik.nilsson@batteripoolen.se Skicka e-post

Industribatterier, industriladdare, omvandlare, stavbatterier

Emma Undfors
Emma Undfors
Inköp och leveransbevakning
075-242 42 68 075-242 42 68
emma.undfors@batteripoolen.se Skicka e-post
Jasmin Sjöberg
Jasmin Sjöberg
Kundsupport och reklamation
075-242 42 51 075-242 42 51
jasmin.sjoberg@batteripoolen.se Skicka e-post
Kristoffer Arvidsson
Kristoffer Arvidsson
Marknadskommunikatör
075-242 42 78 075-242 42 78
kristoffer.arvidsson@batteripoolen.se Skicka e-post
Alicia Josefsson
Alicia Josefsson
Marknadskommunikatör
075-242 42 38 075-242 42 38
alicia.josefsson@batteripoolen.se Skicka e-post
Per Sandberg
Per Sandberg
Innesäljare
0243-825 35 0243-825 35
per.sandberg@batteripoolen.se Skicka e-post
John Säterdahl
John Säterdahl
Butiksansvarig
0243-825 40 0243-825 40
john.saterdahl@batteripoolen.se Skicka e-post
Kundsupport & order

Ställ en fråga eller lägg en order - vår kundsupport hjälper dig!

075-242 43 00

Skicka e-post